Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Draga ferjem uram zsenialis otlete:nyissunk boltot..!!Woow,kerdem en is vajon hogyan es mikent gondolta..?Mire O:Nem nagy kunszt,csak megvesszuk olcson es majd eladjuk dragan!..Gondolkodok,majd rovidre zarva ennyit felelek: Ha megvan az arukeszleted,szolj,beallok ertekesiteni!..Csendben leul,gondolkodik,majd ujra tv-t bambul.."

No comments:
Post a Comment