Thursday, January 3, 2013

Vizszamla buli

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Nagy orom erte a csaladunkat a minap! A mult heten a vizmuvek azt irtak,hogy TULFIZETESBEN VAGYUNK,2 honapig nem kell fizetni vizszamlat! Az egesz csalad lazasan agyalt,hova,mire koltsuk a hirtelen fakadt vagyonk,mire a legkissebb is megszolalt:Anya,lehetne hogy akkor a hetvegen orias kajalast rendezunk?...Persze,mondom en,ez egy jo otlet,ugyis mar a vitamint is csak a napfenybol nyerjuk,igy ez egy remek otletnek tunik..Megfozok,csirke,marha,malacka,orias zabalas...Mindenki boldog. A heten megkaptuk az uj szamlat a vizmuvektol,elneztek valamit,es tartozunk ket havi szamlaval..KOSZI"



No comments:

Post a Comment