Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Csirkeporkolt vagy paprikas krumpli? Nagy dilemma..Tegnap a piacon baraqngoltam, a felig fonnyad salatavasarlas(mert az olcsobb volt) es a tojas vadaszat utan(melyiket lehet meg beszerezni 100ft alatt) rajottem nagy dilemmaban vagyok az ebed miatt. A krumpli lassan annyiba kerul,mint egy kilo csirke..Nos vagy genkezelt husnak minosulo szir-szar rakok a kolykok ele,vagy felig rohadt,fagyos krumplit arany arban..Mit fozzek? Regi szep idok,amikor meg csak azon tortem az agyam,mit fozzek,nem azon,mibol"

No comments:
Post a Comment