Thursday, January 3, 2013

"Kulakok" vagyunk :(

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Gyermekem (legnagyobb) sirva jon haza az iskolabol,es bevonul a sozbajaba..Kis ido mulva utanna megyek,es kerdezgetem,mi a baj.(Tiniknel nehez,nem lehet csak ugy direkte rogton,mert meg te leszel a fobunos,akarmi is a baj) Tiltakozva probal lerazni,nincs semmi baj,csak "szar kedve" van. Anyuci megpuhit,csak faggat,mire a kolyok elmondja..Ma azzal csesztettek a suliban,hogy szemet kulak vagyok..MI VAN?MIERT?..Tudod anya,iden mar kaptam egy uj cipot..ez gaz.."


No comments:

Post a Comment