Thursday, January 3, 2013

Szulinapi Zsur..

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

Kisgyermekem szulinapja kozeledik,mikor kiboki,o szeretne egy kis jambolit egy par osztalytarsaval..Prorg az agy ezerrel,ezt hogyan hozzam ossze!!??Szomszedoktol kunyulni egy-ket uveg befottet,az jo lesz desszertnek,anyos osszerittyent egy jo kis piskotas tortat, udcsiporbol megvan a pia..Lelkesen kozlom masnap a kolyokkel,minden rendben,tolem a buli mehet! Mire o,nem jo,mar nem erdekes,a kislany aki tetszett neki,mast valasztott...Oda se neki,attol meg bulizunk,ha mar igy osszekaptuk :P"


No comments:

Post a Comment