Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Hazafele a munkabol az jutott eszembe,milyen jo lenne egy kis mozgas,sport..Gondolkodtam is,mi lenne az,amit csemeteim es meg apucika is preferalna,de a legjobb otletem az uszoda volt. Utkozben tettem egy kis kiterot a varosi uszocsarnok fele.Bementem,(evek ota nem jartam erre,jol atepitettek,csillogott-villogot,ettol kicsit be is paraztam) es megkerdeztem mennyi lenne egy havi berlet,egy 5 fos csladnak,3 gyerek 2 felnott. A holgy lelkesen matat a computerben,majd kozli, 24.700 a 2 felnott es kedvezmenyesen 19.500 a 3 gyereke. PAFF,se kopni,se nyelni nem tudtam,mire vegul kiboktem:Es ezek aranybol vannak??A holgy latvan nem dijjazta a humorom,egy fancsali mosoly es nem kivant szavak kisereteben jelezte,masok is varnok,tehat lepjek olajra..Kiballagtam,es elgondolkodtam,talan jo lesz nekunk ha lesetalunk a Dunapartra,kicsit fukosunk es tornazunk.Az ingyen van.Meg."

No comments:
Post a Comment