Thursday, January 3, 2013

Koltozunk vagy megsem?

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Heti tulelotura, eroltetett menetes melo, csaladi elet es kolyokneveles,csodas,ez mindenki alma..Kemeny,de megis boldogga tesz,amikor megfaradt testemmel hazavanszorgok,es alvo rosszcsont porontyaimon vegignezek..Ez ad erot,a kovetkezo heti kalandhoz..De neha szakad a kotel,peldaul amikor a futesszamla tevesen jon ki,tobb,mint felmillios adossagrol ertesit,tobboras orditozas utan kiderul persze,hogy teves,de!!! fizesd be,majd visszakapod,vagy mehetsz a hid ala..Lehet koltozunk!"


No comments:

Post a Comment