Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Egy jo horrorra vagytam, kimentem a konyhaba es megneztem a szamlakat..Horror megvolt..Fozni szerettem volna,de eszembe jutott a gazszamla,igy lemondtam rola,nem beszelve arrol,hogy lassan fozni sincs penz...Majd a kellemesen eltoltott nap utan,gondoltam megfurdok,de a budos vizmuvesek nem kikapcsoltak a melegvizet..."

No comments:
Post a Comment