Thursday, January 3, 2013

Pancsolo kislanyok...

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Egy jo horrorra vagytam, kimentem a konyhaba es megneztem a szamlakat..Horror megvolt..Fozni szerettem volna,de eszembe jutott a gazszamla,igy lemondtam rola,nem beszelve arrol,hogy lassan fozni sincs penz...Majd a kellemesen eltoltott nap utan,gondoltam megfurdok,de a budos vizmuvesek nem kikapcsoltak a melegvizet..."


No comments:

Post a Comment