Thursday, January 3, 2013

Gyerek haboru,apai szigor..

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Csaladi vasarnapok.Nyugodtbekes,meghitt.Addig,amit a kisebbik kolyok neki nem ugrik a kozepsonek,akiket a legnagyobb ket bazi nagy nyaklevessel le nem allit,majd az apjuk mindet leorditja es mint a csalad feje,aki ugy erzi tokeletesen megnevelte utodait,nagy boldogan bevonul meccset nezi a nappaliba.."


No comments:

Post a Comment