"Gyerek(kozepso) felveti tegnap,mit szolnek,ha elmennek moziba..Mit szolnek vagy mit szolok? Nem ugyanaz a ketto.Mennek,vinnem,barhova,de
Thursday, January 3, 2013
Mozi es miegymas...
Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
"Gyerek(kozepso) felveti tegnap,mit szolnek,ha elmennek moziba..Mit szolnek vagy mit szolok? Nem ugyanaz a ketto.Mennek,vinnem,barhova,de mivel egyet nem lehet elvinni,mert a masik ketto olyan hisztit csap,hogy feler egy armageddonnal,igy vagy mind,vagy egy se.Egy csaladi mozi minimum 7-8.000 egy 5 tagu csaladnak,es nem valami multiplex,csak egy mezei varosi moziban..Konkretan rakerdezek,mi a filma amit meg akar nezni? Mire O:Nem lenyeges,ha vacsi van,annak jonnan orulok,csak ugy kerdeztem.."
"Gyerek(kozepso) felveti tegnap,mit szolnek,ha elmennek moziba..Mit szolnek vagy mit szolok? Nem ugyanaz a ketto.Mennek,vinnem,barhova,de
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment