Thursday, January 3, 2013

Mozi es miegymas...

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Gyerek(kozepso) felveti tegnap,mit szolnek,ha elmennek moziba..Mit szolnek vagy mit szolok? Nem ugyanaz a ketto.Mennek,vinnem,barhova,de mivel egyet nem lehet elvinni,mert a masik ketto olyan hisztit csap,hogy feler egy armageddonnal,igy vagy mind,vagy egy se.Egy csaladi mozi minimum 7-8.000 egy 5 tagu csaladnak,es nem valami multiplex,csak egy mezei varosi moziban..Konkretan rakerdezek,mi a filma amit meg akar nezni? Mire O:Nem lenyeges,ha vacsi van,annak jonnan orulok,csak ugy kerdeztem.."


No comments:

Post a Comment