Thursday, January 3, 2013

Vacsora vadaszat kolyok modra..

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

" A kolyok ma kitalalta,kutyat akar. Ket ervem van ellene,az egyik,mit adunk annak a szerencsetlen joszagnak enni, a masik,felek ha a kolkok tul ehesek lesznek,meg felfaljak azt az artatlan joszagot..Igy nemet mondtam,mire masnap galambokra lovoldozve elkapta a gondok. Gyermekem artatlanul kozolte, de hat ezek nem olyan allatok,amit tartani kell,hanem anya tud fozni vacsit belole..Kesz vagyok...Most megint mehetunk a pszihiaterhez,vagy egy lehetseges tomegyilkost nevelgetek a keblemen.."


No comments:

Post a Comment