Thursday, January 3, 2013

Csaladi Idill :P

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

" A legjobb dolog a mai napban az volt,hogy nem jott posta...Ezen kivul csak a faraszto napi rutin,melo melo melo,majd a megfaradt testem hazavonszolasa utan egy kis gyerekzsivaj,oh nem,ez nem az orom,EHESEK! Csapjunk a lecsoba,valami kajavarazslas kovetkezik.."


No comments:

Post a Comment