Thursday, January 3, 2013

Nagy szerencse...

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

" NYERTUNK!! Elkepzelni sem tudom,hogy tortenhetett,de nyertunk! Hogy mit? A futesesekkel szemben! Igy marad a csalad a feneken,bar futes nincs egy darabig,de megsem a Margit Hid alatt csovezunk! A gyerkocok pedig mar felkeszultek,egy hetig Bear Grylls musortait bamultak,apa pedig landzsakat faragott,hogy mi celbol,az csak a kicsink kerdesere derult ki. :Hat johetnek a medvek ejjel,valamivel meg kellet volna vedjelek titeket! Sanszos,hogy egy csapat hegyimedve talalt volna rank eloszor,nem is a gyamhivatal vagya  rendorseg.."


No comments:

Post a Comment