Thursday, January 3, 2013

Jaj mar de illetlenek vagyunk...

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

"Rampiritottak,hogy nem mutatkoztunk be.Usse kavics,csak ugy sejtelmesen,de azert iciri-piciri reszletek..Mrs.Blogger vagyok,draga ferjem uram Mr.Blogger es van harom csodasan rossz es ebadta fiunak nyilvanitott(bar szerintem ordog fele joszagok) Blogger csemetenk. 5-10 es 15 evesek (bar a legnagyobb lassan 16,nem lenyeg,de azert szolok) Hat ezek vagyunk mi..Mit melozok?Jaj mar...Elado vagyok egy hiper-szupermarketben,ami egyenlo a robotmeloval..Apucika a gyarban robotol,a banat se tudja mit,valami vasakkal dolgozik,en ehhez nem ertek...Mi lesz a kis kolykeinkbol?Ki tudja,csak tomeggyilkos es terrorista ne legyen, az orvosoktol is kicsit felek,olyan furak.."

Nah ezek jol nem mi vagyunk,de klassz kis kep :P

No comments:

Post a Comment