Thursday, January 3, 2013

Hazassagi Evfordulo Bloggerek modra...

Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:

" Csaladnevunk titok,sot az egesz eletunk is,igy maradunk "Bloggerek"...(Jol van nah,lehet,hogy nem Bond,de majdnem) Szoval eljon a nagy nap,egesz nap lazban egek,es varom,mivel lep meg apuka...Gyerekek alszanak mire hazaerek,apuka sehol...Remulet,ezmiez? Nem eleg,hogy semmi meglepi,a kolykok orizetlenul otthon? Irto duhosen es nagy slunggal kirantom a furdo ajtot,hogy akkor legalabb lemosom magamrol a napi faradasagot, es mi var a furdoben? Apuka egy szal Adam kosztumben epp csak a furdohab takarja az intim reszleteket,szajaban rozsa,kezeben ket pezsgos pohar es kajan vigyor a fejen!...Azert vannak jo napok is :) UI:Honnan szerzett pezsegot?Meg kell neznem a lisztes zsacsko mogotti dugipenzt,nem am lenyulta!!"



No comments:

Post a Comment