Gondolatok egy magyar csalad naplojabol:
" Kicsi fiam agyabol pattant ki az aranyat ero gondolta,fagyizzuk! Am legyen,eccer ez is belefer :P Rohanok boltrol boltra,hol occcccso a fagyi, mire a 101.-ikben meglelek egy megacsaladi adagnyi csoki-vanila vegyest, es elegedettem rohanok vele haza. Otthon a kovetkezo latvany fogad, osszes kolyok kistallal a kezeben apaval egyutt telibe tomik a fagyit a buciba!! HATEZMEGMIEZ??? Kerdem apucit,hat hogy is vagyon ez most,akkor mi mar nem is sporolunk,vagy mi a banat? Mire O:Eccer van nyar...Nah kerem,ebben nem is vitatkozhatok vele,ugyis megmagyarazza..Fagyit bedobom a fagyoba,elfogy az,majd leulok az elegedett kis csaladom bamulom.Pici fiam megkerdi:Anya,ha te nem eszel,a tiedet is megehetem...:)"

No comments:
Post a Comment